HOME FOCI AUTÓ KOSÁR KÉZI PÓKER EGYÉB VIDEO LIVESCORE POLITIKA BULVÁR TOP 50 WEBMASTEREKNEK
  Foci24.com
sortav
  04-27
15:00Továbbra is üldözi a Real az ősi riválist (Foci24.com)
Forrás:mtiA Real Madrid 4-2-re győzött a Celta Vigo vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 33 fordulójában
sortav
15:00Csapatkapitánya nélkül kénytelen befejezni a szezont a Mönchengladbach (Foci24.com)
Forrás:mtiA német bajnokságban harmadik helyen álló Borussia Mönchengladbach nem számíthat csapatkapitányára, Martin Stranzlra a szezon hátralévő részében A klub tájékoztatása szerint az osztrák középső hátvéd már egy hónapja térdsérüléssel küzd, s biztossá vált, hogy már nem is épül fel a Bundesliga mostani kiírásának végéig
sortav
15:00Nem sikerült az cserékkel új lendületet hozni - ez volt Dárdai első vereségének oka (Foci24.com)
Forrás:KickerNem jöttek be a cserék, ezzel indokolta a Bayern München otthonában elszenvedett 1-0-s vereséget Dárdai Pál, a Hertha BSC vezetőedzője "Megérdemelték a győzelmet, a támadó futball nyert a védekező ellen -értékelta vereség után egy nappal a magyar tréner
sortav
15:00A Chelsea csillaga lett a PL idei idényének legjobbja a játékostársak szavazata alapján (Foci24.com)
Forrás:mtiA Chelsea-t erősítő Eden Hazardot választották meg az év legjobbjává az angol Premier League labdarúgói A 24 éves belga csatár a londoniak mind a 33 eddigi bajnokiján pályára lépett és 13 gólig jutott
sortav
11:39Botlott a Wolfsburg, 25. alkalommal bajnok a Bayern München (Foci24.com)
Forrás:MTIA második VfL Wolfsburg vasárnapi vereségével a címvédő Bayern München megnyerte a német labdarúgó-bajnokság 2014/15-ös kiírását A bajor együttes szombaton 1-0-ra legyőzte a Dárdai Pál irányította Hertha BSC-t, így a Wolfsburg mönchengladbachi vereségével (0-1) négy fordulóval a vége előtt 15 pontosra nőtt az előnye
sortav
11:39Fontos három pontot szerzett az Almería (Foci24.com)
Forrás:MTIA 17 helyen álló Almería 2-0-ra győzött hazai pályán a 16
sortav
11:38Győzött a Napoli, aggódhatnak a "Farkasok" (Foci24.com)
Forrás:mtiA negyedik helyen álló Napoli hazai pályán simán, 4-2-re legyőzte az ötödik Sampdoriát az olasz labdarúgó-bajnokság 32 fordulójának zárómérkőzésén
sortav
11:38A Cagliari meglepetésre legyőzte a Fiorentinát (Foci24.com)
Forrás:MTIAz Európa Ligában elődöntős Fiorentina vasárnap nagy meglepetésre 3-1-re kikapott a bennmaradásért küzdő vendégétől, a Cagliaritól az olasz labdarúgó-bajnokság 32 fordulójában
sortav
  04-25
11:55Londoni rangadóval folytatódik a PL (Foci24.com)
Forrás:MTIArsene Wenger, az Arsenal vezetőedzője újabb lehetőséget kap az angol labdarúgó-bajnokság hétvégi, 34 fordulójában, hogy megtörje a Mourinho-átkot, s ezzel kissé megnyújtsa a bajnoki címért zajló csatát
sortav
11:55Akár már a hétvégén bajnoki címet ünnepelhetnek a zebrák (Foci24.com)
Forrás:MTIHat körrel a vége előtt, azaz a 32 fordulóban bajnokot avathatnak a calcióban, igaz, a címvédő torinóiak vasárnapi diadalához az eredmények szerencsés alakulására van szükség
sortav
11:55Ismét pont nélkül maradt a Córdoba (Foci24.com)
Forrás:mtiAz Athletic Bilbao egy góllal nyert a sereghajtó Córdoba otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 33 fordulójának nyitómérkőzésén
sortav
11:55Otthon tartotta a három pontot a Mainz (Foci24.com)
Forrás:mtiA Mainz 2-0-s győzelmet aratott a Schalke vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 30 fordulójának nyitómérkőzésén
sortav
  04-24
13:39A címvédővel meccsel a Dárdai csapat a Bundesliga hétvégi fordulójában (Foci24.com)
Forrás:MTIÚjabb, sorozatban harmadik bajnoki címét ünnepelheti a Bundesliga hétvégi, 30 fordulójában az éllovas Bayern München, amely a Dárdai Pál irányította Hertha BSC-t fogadja
sortav
13:39A legjobb négyben két olasz az EL-ben (Foci24.com)
Forrás:telesport huCsütörtökön kialakult a legjobb négy mezőnye az Európa Ligában
sortav
13:39Tovább folytatódik a Bayern védőjének pechszériája (Foci24.com)
Forrás:mtiVéget ért a szezon Holger Badstuber, a Bayern München német válogatott hátvédje számára, miután súlyos sérülést szenvedett kedden, az FC Porto elleni Bajnokok Ligája-találkozón A bajor klub tájékoztatása szerint a játékos bal combjában elszakadt az izom, s hamarosan megoperálják a colorádói Vailben
sortav
13:39Kinevezték az új macedón szövetségi kapitányt (Foci24.com)
Forrás:mtiLjubinko Drulovicot nevezték ki a macedón labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának A 46 éves szakemberrel - aki a Porto és a Benfica kispadján is ült - két és fél évre szóló szerződést kötött a szövetség vezetése, amely április elején menesztette Drulovic elődjét, Bosko Gjurovskit
sortav
  04-23
11:59Az Európa Ligában ma az olaszok vitézkedhetnek (Foci24.com)
Forrás:MTIA Napoli és a Fiorentina is kedvező helyzetből vág neki a labdarúgó Európa Ligában a negyeddöntő visszavágójának csütörtökön, s az is könnyen előfordulhat, hogy mindketten ott lesznek majd a legjobb négy között A nápolyi együttes komoly meglepetést okozott múlt csütörtökön azzal, hogy a Bundesligában és addig az EL-ben is menetelő Wolfsburgot vendégként kiütötte 4-1-re, a szakértők és a szurkolók többsége ennél szorosabb küzdelemre számított ebben a párharcban
sortav
11:59Cicharito a hajrában juttatta tovább a címvédőt, a Juventusnak elég volt a döntetlen is (Foci24.com)
Forrás:MTIA címvédő Real Madrid és a Juventus is bejutott a legjobb négy közé a labdarúgó Bajnokok Ligájában A negyeddöntők szerdai visszavágóján a Real Madrid a tavalyi döntő "ismétlésén" az Atlético Madridot fogadta - az első mérkőzés gól nélküli döntetlennel ért véget -, s Javier Hernandez 88
sortav
11:59Négy között a Debrecen a Ligakupában (Foci24.com)
Forrás:MTIA Debrecen 2-0-ra nyert a bajnokságban listavezető Videoton otthonában a labdarúgó Ligakupa negyeddöntős párharcának szerdai visszavágóján, így 4-3-as összesítéssel jutott a legjobb négy közé Az izgalmas találkozó egyik érdekessége az volt, hogy Bognár Tamás játékvezetőt vádlisérülés miatt le kellett cserélni
sortav
11:59Megkezdődött a szurkolók kitiltása rendbontások miatt (Foci24.com)
Forrás:MTIÖnkényuralmi jelkép használata miatt több évre eltiltott a Magyar Labdarúgó Szövetség és tagszervezetei által rendezett sportesemények látogatásától három embert a bíróság szerdán A Fővárosi Törvényszék honlapján olvasható közlemény szerint 2013
sortav
  04-22
15:18Tényleges előnyt jelent a szurkolói kártya (Foci24.com)
Forrás:MTILiterenként hét forinttal olcsóbban tankolhatnak a klubkártyával vagy futballkártyával rendelkező magyar szurkolók a Mol-benzinkutakon - jelentette be közös sajtótájékoztatón szerdán a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) és a Mol Magyarország Sipos Jenő, az MLSZ szóvivője azt mondta, remélik, hogy az intézkedéssel meg tudják győzni azokat a drukkereket is, akik eddig még nem váltották ki kártyájukat, egyúttal meg is tudják őket "nyugtatni" azzal kapcsolatban, hogy ne ódzkodjanak a kártya kiváltásától
sortav
15:18A Litvánok érkeznek Debrecenbe júniusban (Foci24.com)
Forrás:MTIA magyar labdarúgó-válogatott nyolc nappal a finnek elleni Eb-selejtező előtt, június 5-én felkészülési mérkőzésen fogadja a litvánokat Debrecenben A szövetség honlapjának szerdai híradása szerint - mivel a bajnoki idény május végén zárul az európai ligákban - lehetőség adódott arra, hogy egy felkészülési találkozó is bekerüljön a versenynaptárba
sortav
14:36Festa már meg is kezdheti a munkát a Cagliari kispadján (Foci24.com)
Forrás:mtiGianluca Festa lett az olasz labdarúgó-bajnokságban utolsó előtti, kieső helyen álló Cagliari vezetőedzője A 46 éves szakember a keddenlemondott cseh Zdenek Zemantváltja, aki öt nyeretlenül megvívott mérkőzés után távozott posztjáról
sortav
14:36Komoly erősítések szerepelnek azon a listán ami Van Gaal olvasott fel (Foci24.com)
Forrás:telesport huNem akármilyen névsort olvasott fel Louis van Gaal, a Manchester United menedzsere
sortav
14:36Egyetért a tegnap továbbjutott két csapat trénere (Foci24.com)
Forrás:MTIA labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe kedden továbbjutott csapatok edzője, a Bayern Münchent irányító Josep Guardiola és a Barcelona kispadján ülő Luis Enrique is úgy vélekedett, hogy a java még hátravan a sorozatban A bajorok a múlt heti 3-1-es vereség után hazai pályán 6-1-es győzelmet arattak a Porto felett úgy, hogy öt gólt szereztek az első 26 percben
sortav
14:36Megérkezett a manchesteri ajánlat Dormundba (Foci24.com)
Forrás:BildNémet sajtóértesülés szerint a Manchester United 30 millió eurós ajánlatot tett Mats Hummelsért A Sport Bild úgy tudja, hogy Louis van Gaal már a nyáron szeretné megszerezni a Borussia Dortmundtól a világbajnok védőt, aki már korábban tett utalást arra, hogy távozhat a BVB-től
sortav
  04-21
16:27Kuttor lett az ideiglenes megoldás Szombathelyen (Foci24.com)
Forrás:mtiIdeiglenesen Kuttor Attila irányítja az OTP Bank Ligában 14 Szombathelyi-Swietelsky Haladást, amelynek vezetősége hétfőn bontott szerződést Szentes Lázárral
sortav
16:27Dárdai a Herta számára a megoldás (Foci24.com)
Forrás:BildA Hertha BSC öt korábbi ikonja szerint Dárdai Pál tökéletes megoldás a berlini csapat számára, aki hosszú távon még sikeresebb lehet a kék-fehérekkel Hét mérkőzés óta veretlen a német labdarúgó-bajnokságban a Dárdai Pál vezette Hertha, amely számára immár "lőtávolon" belülre került a bennmaradás
sortav
16:27A Bayern nehéz, a PSG szinte kilátástalan helyzetben, nagy csatákra van kilátás (Foci24.com)
Forrás:MTIA Paris Saint-Germain leginkább a csodában bízhat az FC Barcelona vendégeként kedden a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, míg a másik párharcban a Bayern Münchennek otthon kell ledolgoznia kétgólos hátrányát az FC Portóval szemben A PSG a múlt szerdai első összecsapáson hazai környezetben szenvedett 3-1-es vereséget katalán riválisától, s ez nem sok jóval kecsegtet a francia együttes szempontjából, a Barca ugyanis az európai kupákban 36 alkalomból 34-szer továbbjutott, ha az első, idegenbeli találkozón győzött
sortav
16:27Hazai pályán szenvedett egygólos vereséget a Fiorentina (Foci24.com)
Forrás:MTIA Verona hajrában szerzett góllal meglepetésre 1-0-ra győzött az Európa Ligában-negyeddöntős Fiorentina vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 31 fordulójának hétfői zárómérkőzésén
sortav
  04-20
17:19Szerződést bontottak Szentes Lázárral (Foci24.com)
Forrás:MTISzerződést bontott Szentes Lázár vezetőedzővel a labdarúgó OTP Bank Ligában 14 Szombathelyi-Swietelsky Haladás vezetősége
sortav
17:19Újabb hiányzó a Ancelotti keretében (Foci24.com)
Forrás:MTIVádlisérülést szenvedett, emiatt nem léphet pályára az Atlético Madrid elleni szerdai Bajnokok Ligája-mérkőzésen Gareth Bale, a címvédő Real Madrid walesi futballistája A játékos a Málaga elleni, szombati bajnoki elején sérült meg, már az ötödik percben le kellett cserélni
sortav
17:19A Hannover menesztette vezetőedzőjét (Foci24.com)
Forrás:MTIMenesztették posztjáról Tayfun Korkutot, a Hannover 96 labdarúgócsapatának vezetőedzőjét A Bundesliga-klub vezetői hétfőn azt közölték, hogy még a hétvégi, Hoffenheim elleni bajnoki előtt kinevezik utódját
sortav
17:19Győzni tudott idegenben a Celta Vigo (Foci24.com)
Forrás:mtiA Celta Vigo egygólos győzelmet aratott az Eibar vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 32 fordulójában
sortav
  04-19
11:21A Lazio sem okozott komolyabb gondot a Juventus számára (Foci24.com)
Forrás:mtiA listavezető Juventus hazai pályán két góllal nyert a második helyezett Lazio ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 31 fordulójában
sortav
11:21A Málaga legyőzésével tovább tapad a Real (Foci24.com)
Forrás:mtiA Real Madrid a papírformának megfelelően 3-1-re legyőzte a vendég Málagát a spanyol labdarúgó-bajnokság 32 fordulójában
sortav
11:21Három fordulóval a vége előtt bajnok a PSV (Foci24.com)
Forrás:mtiA PSV Eindhoven három fordulóval a vége előtt megnyerte a holland labdarúgó-bajnokságot Az eindhoveni együttes szombaton 4-1-re nyerte a vendég Heerenveen ellen, így előnye 13 pontra nőtt a címvédő, és második helyen álló Ajax Amsterdammal szemben, utóbbinak még négy találkozója van hátra
sortav
11:21FA Kupa: hosszabbításban szerzett Sanchez góllal biztosította helyét a döntőben az Arsenal (Foci24.com)
Forrás:mtiElsőként a címvédő Arsenal jutott be az FA Kupa fináléjába: a londoniak a Wembley Stadionban rendezett elődöntőben hosszabbításban győzték le a Readinget FA Kupa, elődöntő (Wembley Stadion):Arsenal-Reading (II
sortav
  04-18
18:49Tovább bővült Blatter támogatóinak köre (Foci24.com)
Forrás:MTIAz észak- és közép-amerikai futballszövetségeket tömörítő konföderáció (CONCACAF) a regnáló Joseph Blattert támogatja majd a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) május végén sorra kerülő elnökválasztásán "A tagok úgy döntöttek, hogy továbbra is Blattert támogatjuk" - jelentette ki a Nassauban tartott kongresszus után Jeffrey Webb, a CONCACAF újabb négy évre megválasztott elnöke
sortav
18:49Torres elárulta ki a legjobb (Foci24.com)
Forrás:Mirror/telesport huSteven Gerrard a legjobb futballista, akivel Fernando Torres egy csapatban játszott, legalábbis ezt állítja a spanyol csatár
sortav
18:49A brazil szövetség elnöke óvva inti a labdarúgó honfitársait a nagyképűségtől (Foci24.com)
Forrás:MTIDel Nero, a Brazil Labdarúgó Szövetség új elnöke nagyobb szerénységre intette a brazil labdarúgókat"Brazília többet tud tanítani a futballnak, mint tanulni tőle, de csak mert ötszörös világbajnokok vagyunk, nem tekinthetjük magunkat futballisteneknek" - jelentette ki csütörtöki beiktatásán a 74 éves jogász, hozzátéve: tavaly a németek elleni, 7-1-re elvesztett vb-elődöntő igazi nemzeti tragédia volt A nemzetközi szövetség (FIFA) végrehajtó bizottságában is dolgozó Del Nero közölte, irányításával a brazil labdarúgás modernebb lesz, célként pedig az olimpiai aranyérmet jelölte meg a jövő évi, riói játékokon, valamint a világbajnoki címet 2018-ban Oroszországban
sortav
18:49A Bayern szerdai veresége miatt távozott a csapatorvos (Foci24.com)
Forrás:MTICsaknem 40 év után távozik posztjáról Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt, a Bayern München orvosa, miután a csapat 3-1-re kikapott a Porto otthonában szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntős párharcának első felvonásán "Ismeretlen okokból az orvosi stábot tették felelőssé a portói vereségért, ez oly mértékben aláásta a bizalmat, ami nem teszi lehetővé a folytatást" - közölte a 72 éves doktor, aki a hírek szerint nem ápolt túl jó viszonyt Pep Guardiola vezetőedzővel
sortav
  04-16
20:32a Hoffenheim megegyezett a folytatásról a jelenlegi vezetőedzővel (Foci24.com)
Forrás:MTIMeghosszabbította szerződését 2018 június 30-ig Markus Gisdol, a Szalai Ádámot is foglalkoztató 1899 Hoffenheim labdarúgócsapatának vezetőedzője
sortav
20:32A Barcelona szinte már a négy között, a másik párharcban még komoly izgalmakra van kilátás (Foci24.com)
Forrás:MTIA labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai első mérkőzéseit követően a Bayern Münchenre rendkívül nehéz feladat vár a visszavágón, mivel 3-1-re kikapott a Porto otthonában, míg a Barcelona páholyban érezheti magát a Paris Saint-Germain vendégeként aratott 3-1-es diadallal "Nagyszerű teljesítményt nyújtottunk Európa egyik legjobb csapata ellen, de ez a győzelem még nem garantál semmit
sortav
20:32Jól vizsgázott az amerikai csikócsapat (Foci24.com)
Forrás:MTIHazai győzelemmel zárult az Egyesült Államok és Mexikó labdarúgó-válogatottjának San Antonió-i barátságos mérkőzése A szerdai találkozón a nemzeti együttesben először szereplő, húszéves Jordan Morris szerezte az első gólt a 49
sortav
20:32Az EL mai játéknapján sem fogunk unatkozni (Foci24.com)
Forrás:MTIA Wolfsburg stadionjában rendezik csütörtökön az Európa Liga-negyeddöntő talán legkiemelkedőbb párharcának első felvonását, amelyen az olasz Serie A 4 helyezettje a Bundesliga 2
sortav
  04-15
14:39Klopp szerződését felbontják az idény végén (Foci24.com)
Forrás:telesport huAz idény végén távozik a Borussia Dortmundtól Jürgen Klopp vezetőedző
sortav
14:39Nem ismeri el tettét a Real védője (Foci24.com)
Forrás:telesport huDani Carvajal tagadja, hogy az Atlético Madrid-Real Madrid BL-negyeddöntő odavágóján megharapta volna Mario Mandzukicot
sortav
14:39Szerződése felbontását kérte a dortmundi sikeredző (Foci24.com)
Forrás:BildNémet sajtóértesülés szerint Jürgen Klopp arra kérte a Borussia Dortmund ügyvezetőjét, hogy a nyáron bontsák fel 2018-ig szóló szerződését A Bildúgy tudja, hogy a 47 éves tréner a Dortmundnál töltött hét év, egy BL-döntő, két bajnoki cím és egy kupagyőzelem után kiégettnek érzi magát, és feltöltődésre van szüksége
sortav
14:39Ancelotti már a visszavágóra koncentrál (Foci24.com)
Forrás:MTIA címvédőt irányító olasz szerint birtokában van a továbbjutás receptje, miután a városi rivális Atléticóval hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Real kedden, a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén A másik negyeddöntőn vesztes Monaco trénere a bírókat bírálta

A 2015-ös Ferrarit Räikkönenre tervezték
A csapatfőnök Arrivabene kérte ezt decemberben.
 Tévés meccsen juthat a tovább a rájátszásban a KTE-Duna Aszfalt
A Lauber Dezső Sportcsarnok telítettsége miatt a Pécs és a Kecskemét eddig NBA-ritmusban játszott egymással a play-offban. Az első
 Javította a kupafiaskót a Kecskeméti LC
Tartja ötödik helyét a tabellán a KLC, mely a Soltvadkert fölényes legyőzésével újabb három pontot szerzett a megyei élvonalban.
 ETO: majdnem biztos az NB III - Közben hiánypótlásra kötelezte az MLSZ a csapatot
A várakozásoknak megfelelően nem kapta meg az első osztályú induláshoz szükséges licencet a Győri ETO.
 Hiánypótlásra kötelezték a Győri ETO FC-t
Az ülés során összesen 10 klub kapta meg a kért licencet és 28 klubnak kell további hiánypótlás keretében teljesíteni a Klublice
 Hatalmas ágfalvi bombagól - videó 18+
Az ágfalvi színekben focizó Németh Szabolcs nem először akasztott bombagólt az ellenfél kapujába.
 Pontokat szerzett az első olasz bajnoki fordulón a motoros Gyutai Adrián
A három pontot érő 13. helyen végzett a 42 fős mezőnyben Gyutai Adrián, a Tomracing Motorsport gyorsaságimotorosa az olasz bajnoksá
 Megye I.: Nem hibázott a Híd és a KHTK, ismét nyert a Kiskunhalas – videóval
Nagyobb meglepetés nélkül ment le a megyei élvonal hétvégi fordulója, ugyanis a Híd SC és a KHTK is megszerezte a három pontot. Ut
 Feltámadt a ZTE
Hosszú hetek után, hazai környezetben, sok gólt rúgva, magabiztosan nyert a Zalaegereszeg.
 TOP 24 óra hírek
Forrás:KickerNem jöttek be a cserék, ezzel indokolta a Bayern München otthonában elszenvedett 1-0-s vereséget Dárdai Pál, a Hertha B
 Nem lassít a Vasas
Zártkapus mérkőzésen győzött a nehéz helyzetben lévő otthonában a listavezető.
 A nap fotói: Így játszották ki a Vasas-szurkolók a pályabezárást
Nem mehettek be nézők a hétvégi Soroksár - Vasas bajnoki mérkőzésre (1-2), ennek ellenére angyalföldi szimpatizánsok egy csoportj
 Befellegzett Alonso pályafutásának?
Azzal, hogy a Ferraritól a McLarenhez igazolt, könnyen lehet, hogy befellegzett Fernando Alonso Forma-1-es pályafutásának – legalább
 Videó: a Parma miatt bukhat Tőzsér Premier League-karrierje
Az angol másodosztályban szereplő Watford labdarúgócsapata feljutott a Premier League-be. A Watfordban kölcsönben játszó Tőzsér D
 Kik Thomas Doll kedvencei? Történelmi Fradi-csúcsok
A Ferencváros történelmi csúcsokat ostromol, miközben Thomas Doll vezetőedző alig-alig változtat alapcsapatán. Az Újpest és a Lom
 Kézilabda: Ruesga biztosan távozik Veszprémből - sajtóhír
Az idény végén biztosan távozik az MKB-MVM Veszprémtől Carlos Ruesga spanyol kézilabdázó – írja a veol.hu.
 Kézilabda: Lunde egy hónappal a szülés után már edzett
Egy hónappal a kislánya megszületése után edzésbe állt, a hét végi Érd elleni bajnokin pedig már kispados volt Katrine Lunde, a G
 Vajon ki a világ harmadik legjobb játékosa? Szavazzon!
A Chelsea középpályását, Eden Hazard-t választották meg az év legjobbjának a Premier League labdarúgói. Az angol szakértők kö
 Parkinson -kórral küzd Pacquiao edzője
Las Vegas — Freddie Roach (55) bokszedző miközben a Fülöp-szigeteki Manny Pacquiaót (36) karrierje legnagyobb ökölvívó-mérkőz
 A Győr utánpótlása még menthető
A sporttörvény alapján a nehéz anyagi helyzetben lévő Győri ETO FC az alacsonyabb osztályú és utánpótláscsapatainak versenyjog
 Keveházy Klementina egy héttel a Bodysport Kupa előtt
Klementina két hete érkezett haza, előtte három hónapig külföldön volt, így nem tudott te
 Csapatkapitánya nélkül kénytelen befejezni a szezont a Mönchengladbach
Forrás:mtiA német bajnokságban harmadik helyen álló Borussia Mönchengladbach nem számíthat csapatkapitányára, Martin Stranzlra a s
Forrás:mtiA Chelsea-t erősítő Eden Hazardot választották meg az év legjobbjává az angol Premier League labdarúgói A 24 éves belg
 Továbbra is üldözi a Real az ősi riválist
 Fehér Viktóriáék mindent megtesznek az ezüstért
Fehér Viktóriát, a HUFBAU-AKKER KNKSE házi gólkirálynőjét kérdezte a csapat hivatalos honlapja az eddigi idényről, s a soron köv
 Ismét 24 órás teniszfesztivál öt magyar városban
A rendezők helyszínenként mintegy 150-200 játékossal számolnak, akik két korosztályban versenyszerűen is megküzdhetnek egymással.
 Puskás-díjra is esélyes a 70 méteres szóló után lőtt gól
Hihetetlen szólót mutatott be Elrich, aztán a kapu előtt sem hibázott.
 Videó: Neuer hajmeresztő csele Dárdaiék ellen
A Bayern München kapusa, Manuel Neuer egy óriási bravúrral járult hozzá többek között a Hertha BSC elleni 1-0-s sikerhez, emellett
 Dortmund: Nem érkezett ajánlat Hummelsért
Mats Hummels ügyében egyelőre nem kapott hivatalos ajánlatot a Dortmund - erről Michael Zorc sportigazgató beszélt a Kickernek. Ilkay
 Az Apple okosórájáról is vezérelhetők a BMW i modellek funkciói
A BMW i Remote app elnevezésű úttörő alkalmazás minden korábbinál magasabb szintre emeli a vezető, a jármű és a környezet köz
 A nap képe: Audi A7-et kínoznak a homokban – videóval
Nem tudni miért, de az Audi előállt egy olyan reklámfilmmel, melyben egy A7 Sportbacket nyúznak meg Dubai homokdűnéin. A kiképzést
 Räikkönenre szabták a 2015-ös Ferrarit
A Ferrari Forma-1-es csapatát irányító Maurizio Arrivabene azt mondja, arra kérte a patinás olasz istállót, olyan autót tervezzen a
 Volkswagen: Megnyílt az út a Forma-1 felé?
Távozott elnöki posztjáról Ferdinand Piech, a Volkswagen elnöke, lapértesülések szerint pedig ezzel megnyitotta a kaput afelé, hogy
 Kvyat: Ideje, hogy összekapja magát a Renault
Élesen bírálta csapata, a Red Bull motorpartnerét a Milton Keynes-i alakulat ifjú versenyzője, Daniil Kvyat – az orosz tehetség sze
 Három napja maradt a Realnak
Javier Hernandez kölcsönben játszik a Real Madridnál, és bár egészen a legutóbbi hetekig nem sokkal több örömben volt része, mi
 Wawrinka egy 18 éves lányért dobhatta családját
Öt hónapos különélés után hivatalosan is bejelentette válási szándékát Stanislas Wawrinka. Az Australian Open tavalyi győztese
 Uszonyosúszóink hátát nézi a mezőny
Senánszky Petra három számban győzött a Lipcsében rendezett uszonyosúszó világkupán, melyen összesen hét érmet nyertek a magya
 24 órás teniszőrület Magyarországon
Másodszor rendeznek 24 órás non-stop teniszfesztivált júniusban öt magyar városban.
 Albert kiütötte Kőröst - A Profibox Promotion áprilisi rendezvénye (videó)
A Profibox Promotion hétvégi rendezvényének rövid összefoglalója.
 Elképesztő gólt lőtt a vak focista - Videóval
Párizs - Szenzációs találat született a vak focisták Németország-Franciaország összecsapásán.
 Mérlegeltek a pénteki főmérkőzések résztvevői
Csütörtökön délután, az óbudai Holiday Beach Budapest hotel különtermében mérlegre álltak a Ferobox Event holnapi budapesti boks
 Csak tíz NB I-es klub kapot licencet
A várakozásoknak megfelelően egyelőre még nem kapta meg az első osztályú induláshoz szükséges licencet a Győri ETO FC labdarúg
 Futamgyőzelmekkel kezdte az Eb-t Kiss Norbert
A négyből két futamot megnyert, egyszer második, egyszer pedig negyedik lett a címvédő Kiss Norbert, az Oxxo Energy Truck Race Team
 Nagy bravúr a pingpongvébén, vegyes párosban már a 32 között a magyarok
Vegyes párosban a Jakab János, Pergel Szandra duó már a legjobb 32 közé jutott a hétfői versenynapon az asztaliteniszezők szucsoui