HOME FOCI AUTÓ KOSÁR KÉZI PÓKER EGYÉB VIDEO LIVESCORE POLITIKA BULVÁR TOP 50 WEBMASTEREKNEK
sortav
  nso.hu
sortav
  08-21
20:54Vizes vb: „A legnagyobb kihívás a szervezésre jutó rövid idő volt” (nso.hu)
A vizes vb egyik legnagyobb kihívása a szervezésre jutó rövid idő volt – mondta Seszták Miklós, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára, a vizes világbajnokság szervezőbizottságának elnöke hétfő este az M1 aktuális csatornán.
sortav
20:54Tenisz: Babos két szettben legyőzte a negyedik kiemeltet (nso.hu)
Babos Tímea 7:5, 7:5-re nyert korábbi páros társa, a világranglista 14. helyén álló, negyedik kiemelt Kristina Mladenovic ellen a New Haven-i kemény pályás teniszverseny első fordulójában.
sortav
20:54Barca: a hátvéd azonnal lement segíteni a terrortámadás után (nso.hu)
Lucas Digne egyike volt az áldozatok segítőinek a barcelonai terrortámadás után. A Barcelona védője az RAC1 rádióadó szerint azonnal az utcán termett, amikor megtudta, hogy mi történt.
sortav
20:54Anglia: Ferdinand tagadja, hogy Gascoigne a péniszét fogdosta (nso.hu)
Fénykorában nemcsak korának egyik legzseniálisabb játékosa volt az 57-szeres angol válogatott Paul Gascoigne, aki többek között megfordult a Tottenhamnél, a Rangersnél és a Laziónál is, hanem az öltözői szívatások és a csapattársak zrikálásában is igazán magas minőséget képviselt. A legújabb akciója az idén 50 éves egykori legendának vagy igaz, vagy zseniális trollkodás, vagy ismét az évtizedek óta rajta uralkodó alkoholizmusa mondatta el vele a korábbi válogatott csapattársával kapcsolatos babonát.
sortav
  08-20
05:40Tenisz: Haleppel játszik Muguruza a cincinnati döntőben (nso.hu)
A spanyol Garbine Muguruza után a román Simona Halep jutott a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének fináléjába.
sortav
05:40Vasárnapi sportműsor: pályán a Real, a Barca, a Roma, a PSG (nso.hu)
Ízelítő a topligák vasárnapi programjából: Angliában Tottenham–Chelsea rangadót rendeznek, Olaszországban az Internazionale a Fiorentinát fogadja, Spanyolországban pályán a Barcelona és a Real Madrid, Franciaországban a PSG. Képernyőre kerül a DAC–Zsolna összecsapás a szlovák bajnokságból, valamint Németh Krisztián új csapata, a New England Revolution is. Birminghamben rendezik az atlétikai Gyémánt Liga következő versenyét – 110 gáton Baji Balázs is rajthoz áll –, férfi kosárlabda-válogatottunk pedig Izlanddal zárja felkészülési mérkőzéseit. A vasárnapi programban még: autósport, kerékpár, motorsport, sznúker, tenisz és universiade.
sortav
05:40NB I: A zárt kapuval belenyúlnak az esélyegyenlőség elvébe – Bódog (nso.hu)
Mint arról beszámoltunk, az Újpest zárt kapus mérkőzésen 1–1-es döntetlenre végzett a Diósgyőrrel a Szusza Ferenc Stadionban az NB I 6. fordulójában. A két vezetőedző így értékelt a mérkőzés után.
sortav
05:40NB I: Honvéd-ünneptől Pintér üvöltésén át az üres lelátóig – képgaléria (nso.hu)
Íme, így látták a Nemzeti Sport fotósai a labdarúgó NB I 6. fordulójának szombati mérkőzéseit! Szabó Miklós a Mezőkövesd–Honvéd (1–2), Dömötör Csaba a Puskás Akadémia–Balmazújváros (2–1), Földi Imre a zárt kapuk mögött megrendezett Újpest–DVTK (1–1) meccsen fotózott.
sortav
  08-17
00:34BL: Korhut csapattársa elképesztő kapásgólt lőtt – videó (nso.hu)
Mint beszámotunk róla, a Korhut Mihályt végig a soraiban tudó izraeli Hapoel Beer-Seva 2–1-re legyőzte a szlovén NK Maribort a Bajnokok Ligája playoffkörében. Az izraeliek első gólja külön említést érdemel, hiszen Anthony Nwakaeme bődületes gólt ragasztott a vendégek kapujába.
sortav
00:34Csütörtöki sportműsor: Partizan Beograd–Videoton az El-ben (nso.hu)
A Videotonnak már csak egy párharcot kell sikerrel megvívnia ahhoz, hogy bejusson az Európa-liga csoportkörébe – ehhez először Belgrádban kell jó eredményt elérnie. NB I-es mérkőzést is rendeznek, a Ferencváros a Haladást fogadja. Folytatódik a kínai sznúker-, és a Cincinnatiben zajló tenisztorna. Péntek hajnalban NFL-t is láthatunk a tv-ben. Íme, a csütörtöki sportműsor!
sortav
00:34NS: fehérvári partizánok; Katinka robot akar lenni – csütörtök (nso.hu)
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.
sortav
00:34 Tenisz: Babosék fordítottak a 2. fordulóban Cincinnatiben (nso.hu)
Az 5. kiemelt Babos Tíma, Andrea Hlavácková kettős döntő rövidítésben legyőzte az Andreja Klepac, María Sánchez duót a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna páros versenyének 2. fordulójában.
sortav
  08-16
23:15Jégkorong: magyar válogatott hátvédet igazolt a DAB (nso.hu)
A Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata Facebook-oldalán jelentette be, hogy leigazolta Orbán Attilát. A 27 éves hátvéd ezzel hét év után visszatért nevelőegyesületéhez, és elképzelhető, hogy már a csütörtökön kezdődő Tátra-kupán jégre is lép.
sortav
23:15Spanyol Szuperkupa: Real Madrid–Barcelona élőben az NSO-n! (nso.hu)
A spanyol Szuperkupa visszavágóján a Real Madrid 3–1-es előnyből fogadja a Barcelonát, de egy CR-nyi hátrányból – kövesse a mérkőzést online, szöveges közvetítésünk segítségével!
sortav
23:15BL: Kleinheisleréket kiütötték; jó helyzetben a Napoli (nso.hu)
Szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája playoffkörében öt párharcban is az első mérkőzésre került sor. A Kleinheisler Lászlót végig a soraiban tudó FK Asztana 5–0-s vereséget szenvedett a Celtic vendégeként. A nap másik magyar érdekeltségű meccsén Korhut Mihály végig a pályán volt a Hapoel Beer-Sevában, amely hátrányból 2–1-re megverte a Maribort. A Sevilla 2–1-re nyert az Istanbul Basaksehir otthonában, a Napoli pedig biztos, 2–0-s győzelmet aratott hazai pályán a Nice felett. Az Olympiakosz a ráadásban fordított a HNK Rijeka ellen.
sortav
23:15Tenisz: kiesett Babos Tímea legyőzője Cincinnatiben (nso.hu)
A második fordulóban kiesett a nyitó körben Babos Tímeát búcsúztató Roberta Vinci a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.
sortav
21:36Felkészülés: Katar véget vetett Andorra veretlenségének (nso.hu)
Az andorrai labdarúgó-válogatott 1–0-ra kikapott Katartól a két csapat Angliában rendezett felkészülési mérkőzésén. Ez egyben azt is jelenti, hogy vb-selejtezőben a magyar válogatottat is legyőző (1–0) Andorra elszenvedte az első vereségét, valamint először kapott gólt 2017-ben: korábban a mieink mellett San Marinót (2–0) is megverte, Feröerrel pedig döntetlent (0–0) játszott.
sortav
21:36Németország: stadionbezárás helyett együttműködne az ultrákkal a szövetség (nso.hu)
A Német Labdarúgó-szövetség (DFB) a klubok büntetése, továbbá szektorok vagy stadionok bezárása helyett együttműködésre készül az ultrákkal.
sortav
21:36Női kézi: Szucsánszki visszatér, de Háfrát is visszahívta a Fradi (nso.hu)
Végül az összes lehetőséget kimerítette a Ferencváros női kézilabdacsapata: az egyre inkább létszámhiányossá váló kupagyőzteshez nemcsak a kölcsönadott Háfra Noémi tér vissza, hanem Szucsánszki Zita is ismét pályára lép.
sortav
21:36Vb 2018: Van Persie közel két év után ismét a holland válogatottban (nso.hu)
Közel két év után kapott ismét meghívót a holland labdarúgó-válogatottba Robin van Persie, a török Fenerbahce támadója.
sortav
  08-15
23:53NS: drukk van Fioláékban, feszültség nincs – szerda (nso.hu)
A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.
sortav
23:53Szerdai sportműsor: újabb két magyarért szoríthatunk a BL-ben (nso.hu)
A labdarúgó Bajnokok Ligája playoffkörében a Kleinheisler Lászlót foglalkoztató Asztana a Celtichez utazik, míg Korhut Mihály csapata, a Hapoel Beer-Seva a Maribort fogadja, továbbá megrendezik a kör slágermérkőzésének számító Napoli–Nice összecsapást is. Már az Európa-liga playoffköréből is lejátszanak egy mérkőzést, ennél azonban alighanem nagyobb érdeklődést vált ki a spanyol Szuperkupa visszavágója, melyen a Real Madrid 3–1-es előnyből fogadja a Barcelonát. A keddi programban még sznúker és tenisz.
sortav
23:53Championship: nem minden pályán alkalmazható a gólvonal-technológia (nso.hu)
Három futballpályán nem használhatták a gólvonal-technológiát az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályának (Championship) keddi játéknapján: a stadionok lámpái ugyanis nem képesek olyan fényerősségre, ami biztosította volna a rendszer hibátlan működését.
sortav
23:53Jégkorong: vereséggel kezdett a Fehérvár Poprádon (nso.hu)
A Fehérvár AV19 jégkorongcsapata 4–3-ra kikapott a HK Poprad vendégeként a magyar és szlovák élgárdák részvételével első alkalommal zajló Visegrád-kupa keddi nyitómérkőzésén.
sortav
  08-12
17:52NB I: Honvéd–Újpest – élőben az NSO-n! (nso.hu)
Honvéd–Újpest találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
sortav
17:52Videó: Ribéry kikötötte a bírónő cipőjét, elverte a habbal (nso.hu)
Mint arról beszámoltunk, a Bayern München labdarúgócsapata nagyon simán, 5–0-ra legyőzte a harmadosztályú Chemnitzer FC-t a Német Kupában. A találkozó negyedik gólját Frank Ribéry szerezte szabadrúgásból, méghozzá tökéletes csavarással. Ami azonban igazán érdekes, az az, ami előtte történt. A francia támadó ugyanis kikötötte Bibiana Steinhaus játékvezetőnő cipőjét, aki cserébe megcsapkodta egy kicsit őt a habbal. Na, ilyet sem látunk sűrűn a pályán…
sortav
17:52NB I: Ferencváros–Paks élőben az NSO-n! (nso.hu)
Ferencváros–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
sortav
17:52NB I: Diósgyőr–Puskás Akadémia élőben az NSO-n! (nso.hu)
Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
sortav
16:21Liverpool: Klopp szerint ma már akár Messit is átigazolhatnák (nso.hu)
Jürgen Klopp, a Liverpool menedzsere szerint a mai futball nem tart jó irányba azzal, hogy egy játékosért több százmillió eurót fizet egy klub. Bár a német tréner hozzátette: így akár Lionel Messit is kivásárolhatják barcelonai szerződéséből.
sortav
16:21Videó: szabályos volt a Watford utolsó gólja a Liverpool ellen? (nso.hu)
Mint arról beszámoltunk, a Liverpool drámai mérkőzésen 3–3-as döntetlent játszott a Watforddal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) nyitó fordulójában. A hazaiak utolsó gólja azonban finoman szólva is érdekesre sikeredett, ugyanis sokak szerint a gólszerző, Miguel Britos egyrészt lesen állt, másrészt akadályozta Simon Mignolet-t a találata előtt… A játékvezető mindenesetre megadta a gólt, de jól tette?
sortav
16:21Atlétikai vb: a botswanai váltóé az év bénázása (nso.hu)
Rengeteg esélyes elhullott a férfi 4x400-as váltók előfutamaiban a londoni atlétikai világbajnokságon, de a botswanai szerencsétlenkedés marad talán a legemlékezetesebb.
sortav
16:21Vízilabda: új sorozat indul novemberben a válogatottak számára (nso.hu)
Novemberben kezdődik a vízilabda-válogatottak Európa-kupája, a kontinentális sportági szövetség (LEN) új sorozata.
sortav
00:07Atlétikai vb: ilyen se volt még, eltévedt a pályán! – videó (nso.hu)
Hihetetlen jelenetnek lehettek tanúi a nézők a női 3000 méteres akadályfutás döntőjében az atlétikai világbajnokságon: a kenyai Beatrice Chepkoech elfelejtette, hogy merre kell menni…
sortav
00:07NS: Németh Krisztián újra Amerikában; mi lesz Hangával? – szombat (nso.hu)
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk:
sortav
00:07Vasas: Berecz meggyógyult, hárman elkezdhetik a rehabilitációt (nso.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas hivatalos honlapján adott tájékoztatást több játékosa állapotáról. Ezek szerint Berecz Zsombor meggyógyult, Kleisz Márk térdporcműtéte után hamarosan elkezdheti a rehabilitációt, mint ahogy Vít Benes részleges térdszalagszakadása és Jan Simunek térdszalaghúzódása után is.
sortav
00:07Szombati sportműsor: NB I, Premier League, Német Kupa (nso.hu)
Honvéd–Újpest és Videoton–Debrecen tévés meccsekkel folytatódik az NB I, Németországban kupafordulót rendeznek és az angol Premier League-ben is beindul a nagyüzem (a MotoGP-közvetítés miatt a kora délutáni Watford–Liverpool mérkőzés a TV2-csoport másik csatornájára, a Prime-ra kerül át). A FINA masters-vb pólótornáján az elődöntő mérkőzéseit játsszák, Hosszú Katinkáék az eindhoveni vk-versenyen csobbannak medencébe és többek között a 4x100-as váltókkal, azaz Usain Bolttal folytatódik az atlétikai világbajnokság.
sortav
  08-10
12:54Atlétikai vb: Nem volt vesztenivalóm – Márton Anita (nso.hu)
Nem így tervezte, de természetesen örül az éremnek Márton Anita, aki egy hatalmas hatodik dobással, 19.49 méteres teljesítménnyel ezüstérmet szerzett női súlylökésben a londoni világbajnokságon.
sortav
12:54Női kézi: a Digi Sport közvetíti a Loki hazai EHF-kupa-meccseit (nso.hu)
A DVSC-TVP női kézilabdacsapatának sajtótájékoztatóján kiderült, hogy tejesdobozra kerülnek a játékosok, és hogy a Digi Sport közvetíti majd az együttes hazai nemzetközi kupatalálkozóit, valamint bemutatták a Loki új mezeit és a Hódos Imre sportcsarnok felújításának terveit is.
sortav
12:54Videoton: az idegenben szurkoló drukkerek vehetnek jegyet a belgrádi meccsre (nso.hu)
A labdarúgó Európa-liga negyedik selejtezőkörében a szerb Partizan Beograd ellen készülő Videoton száz szurkolójának tud jegyet biztosítani a belgrádi zárt kapus találkozóra.
sortav
12:54F1: a Haas-főnök szerint Magnussen véget vetett Grosjean önelégültségének (nso.hu)
Günther Steiner, a Haas csapatfőnöke szerint Romain Grosjean túl könnyű helyzetben volt az utóbbi években amiatt, hogy csapattársai nem jelentettek elég nagy kihívást számára, de Kevin Magnussen érkezésével nehezebb dolga lett a franciának.
sortav
  08-09
12:39Masters-vb: előre hozták a nyílt vízi úszók szombati küzdelmeit (nso.hu)
A hidegfront várható hétvégi betörése miatt szombaton nem rendeznek nyílt vízi úszóversenyeket Balatonfüreden a Magyarországon zajló masters vizes világbajnokságon.
sortav
12:39PL: Alexis Sánchez sérülés miatt kihagyja az első két fordulót (nso.hu)
Alexis Sánchez, az Arsenal labdarúgója sérülés miatt kihagyja az angol bajnoki szezon első két fordulóját.
sortav
12:39Női kézi: újabb francia játékos érkezik Siófokra – sajtóhír (nso.hu)
A L’Équipe értesülése szerint Camille Aoustin nem hosszabbítja meg a szerződését a francia bajnok Metzcel, helyette a női kézilabda NB I-ben szereplő Siófokhoz igazol.
sortav
12:39Kína: a volt újpesti gólpasszt adott, de Guzmicsék fordítottak (nso.hu)
A kínai élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (CSL) 21. fordulójában Guzmics Richárd együttese, a Jenpien Funde 3–1-re legyőzte a Tiencsin Tedát.
sortav
  08-06
21:01Légiósok: Futács a szünetben állt be, sérülés miatt le kellett cserélni (nso.hu)
A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában a Hajduk Split 3–1-re kikapott a Dinamo Zagreb otthonában. A vendégeknél Futács Márkó a szünetben állt be, de a 72. percben megsérült, s le kellett cserélni.
sortav
21:01Videó: megfutamodtak a rohamrendőrök a dán derbin (nso.hu)
Nem múlt el szurkolói rendbontás nélkül a dán labdarúgó-bajnokság élvonalában a Bröndby–FC Köbenhavn rangadó.
sortav
21:01FTC: Nem lenne jó, ha mindent elmondanék, amit gondolok – Doll (nso.hu)
Rendkívül csalódott volt csapata játéka miatt Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője a Debrecen elleni 0–0 után.
sortav
21:01NB II: három gólt szerezve nyert a Kisvárda Győrben (nso.hu)
 A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Kisvárda 3–1-re győzött az újonc ETO FC Győr otthonában.
sortav
19:55NB I: Mezőkövesd–Videoton – élőben az NSO-n! (nso.hu)
Mezőkövesd–Videoton találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
sortav
19:55Franciaország: Sneijder megegyezett Balotelliékkel (nso.hu)
Beigazolódni látszik az elmúlt napokban felvetődő átigazolási ügylet: Wesley Sneijder megegyezett a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) szereplő Nice együttesével, holnap esik át az orvosi vizsgálaton.

Kimi Räikkönen mĂ©g egy Ă©vig a Forma-1-ben
A Ferrari nem várt a szokásos monzai bejelentésig.
 Itt az Ăşj BMW M5
A BMW leleplezte az új M5 szuperszedánt, a legerősebb és leggyorsabb autót, ami az M GmbH gyárkapuját valaha elhagyta. Az M5 600 lóe
 Földgázos változatban is rendelhetĹ‘ az Audi A4 Avant Ă©s A5 Sportback
KĂ©t Ăşj, hosszĂş távon fenntarthatĂł ĂĽzemű alternatĂ­vával is szolgál az Audi a közĂ©pkategĂłriában. Az Ăşj A4 Avant g-tron Ă©s az Ă
 Dinamo-mezben a Sepsi-játĂ©kos, miközben szĂłl a szĂ©kely himnusz...
Mint beszámoltunk róla, a román élvonalban hétfőn a Dinamo Bucuresti hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Sepsi OSK-t. Az újonc seps
 Premier League, te nagyon drágaszág!
 Bernd Storck: Sohasem Ă©reztem, hogy bárki is ellenem fordulna
Okult a hibákból a német szakember, aki sohasem érezte, hogy valamelyik játékosa ellene fordult volna, és bízik benne, a lettek, maj
 Barcelona: pĂ©nzes lábnyomok a levegĹ‘ben
Tart a fesztiválok dandárja, kezd leértékelődni a tanári pálya, dalmahodik a gyümölcsvita a lekvár- és a pálinkalobb
 A nap kĂ©pe: a vágott tetejű Pagani Zonda
A Pagani Zonda 1999 márciusában, 18 évvel ezelőtt mutatkozott be a Genfi Autószalonon, s a speciális szériákat és különkiadásoka
 SzűkszavĂş Ă©rtĂ©kelĂ©s Kubica-ĂĽgyben
De a Renault-főnök legalább megszólalt végre.
 Serpico – Ăşjratöltve – S. TĂłth János publicisztikája
sortav
 TOP video
sortav
 TOP 24 óra hírek
 Iniesta: "Nem tudtam volna ezt elkĂ©pzelni..."
Andrés Iniesta, akinek a szerzĹ‘dése 2018-ban lejár, és még nem hosszabbította azt meg, interj&u
 PilĂłta nĂ©lkĂĽli safety car jöhet az F1-be
A biztonsági autót vezető Bernd Mayländer 2000 óta csak egy F1-futamot hagyott ki, robotnak adnák a munkáját.
 Xavi: "Mourinho egy jĂł vezetĹ‘edzĹ‘..."
A labdarúgásban az a szép, hogy minden relatív, és nagyon sokféle vélemény szü
 FeledtettĂ©k a hĂ©tközi veresĂ©get: 2-0 a Betis ellen
Nem hagyott látható nyomot a Real Madrid elleni vereség a csapaton, mivel magabiztosan verte Valverde csapata a Betis
 "Neymar távozásával mĂ©lysĂ©get veszĂ­tettĂĽnk"
Ernesto Valverde nagy vonalakban elégedett volt csapata Betis elleni teljesítményével, de jelezte, Neymar n&eacu
 Ifi Eb: bronzĂ©rmesek a lányaink
Sima győzelmet aratott az ifjúsági Eb utolsó napján a magyar válogatott, így a dobogó alsó fokán végzett.